Nasza oferta dla grup

Planujesz wyjazd firmowy lub dla grupy znajomych ?
Chcesz otrzymać korzystną ofertę dostosowaną do zaplanowanego budżetu ?
Nie mogłeś lepiej trafić !


Od 1991 roku organizujemy wyjazdy dla grup zorganizowanych, firm, korporacji oraz szkół i uczelni.

Jak?
Samolotem (tanimi liniami lotniczym)i, autokarem, busem, pociągiem, survival na stopa, pieszo i rowerem. Zwiedzając, odpoczywając, na sportowo, grając w gry miejskie lub terenowe, relaksując się w SPA, tańcząc, jedząc i zawsze bawiąc się! Chcemy Was zarazić naszą pasją do podróży!

Gdzie?
W hotelu, hostelu, na campingu, apartamencie na drzewie i w namiocie na plaży - od Słowacji po Himalaje! Specjalizujemy się w wycieczkach autokarowych do Pragi, Wiednia, Budapesztu, Berlina, Lwowa, na Słowację i w Polsce oraz samolotowych z wykorzystaniem tanich linii lotniczych na Majorkę, Maltę, Cypr, do Hiszpanii, Francji, Grecji, Bułgarii, Turcji, Izraela, Włoch i Portugalii.

Z wielką przyjemnością przygotujemy każdy program. Jeśli tylko marzycie o wyjątkowej wycieczce, już nie możemy się doczekać aby ją dla Was przygotować. Turystyka to nasza PASJA, Kochamy Podróże i wyzwania. Prawie 30 letnie doświadczenie jako Touroperator gwarantuje najlepszą jakość naszych usług.

Za ile?
Budżet dostosujemy indywidualnie do każdej imprezy. Poniżej przedstawiamy przykładowe destynacje z ceną minimalną za jaką można zorganizować wyjazd. Finalna cena wyjazdu uzależniona jest od ceny przejazdu lub biletu lotniczego, terminu wyjazdu, ilości osób, standardu zakwaterowania oraz wybranych atrakcji. W podstawowej cenie wliczony jest jedynie transport, wyżywienie, nocleg oraz ubezpieczenie. Atrakcje nie są ujęte w cenie.

Dopasuj ofertę do siebie6

2

50 PLN

Zapytanie ofertowe

Zapoznałem się informacjami dotyczącymi ochrony moich danych osobowych